E-mail: roana@ukr.net

Ковролін AW PRESTIGE Senator

Ковролін AW PRESTIGE Senator

Ковролін торгової марки AW (Associated Weavers) – продукція спільного бельгійсько-французького підприємства. Килимові покриття даної торгової марки підійдуть для використання в барах, ресторанах, кафе та інших торгових і громадських будівлях. Привабливий зовнішній вигляд, висока щільність ворсу, брудозахистний – відмінні властивості ковроліну AW.

До переваги такого виду покриття також слід віднести його рулонний формат, який дозволяє зробити точний розрахунок за площею приміщення і закупити необхідну кількість матеріалу.

Переваги якісних килимових матеріалів:

– Звукоізоляція
Поява всередині номеру сторонніх шумів справляє негативний вплив на жителів. У той же час килимове покриття поглинає звук до тридцяти децибел, у той час як у твердих покриттів цей показник – від п’яти до п’ятнадцяти децибел.

– Теплоізоляція
В результаті приклеювання килимового покриття на підлогу створюється свого роду тепловий бар’єр, що додатково зберігає близько десяти відсотків тепла. Також, килимове покриття під ногами завжди є теплим.
– Безпека килимових покриттів
Безпечність килимового покриття є безпечним, в першу чергу – вони не слизькі навіть при вологому прибиранні. Також ковроліни володіють ортопедичними та амортизаційними властивостями. Ворсинки килимових покриттів м’які і пружні, що сприяє зниженню навантаження на суглоби. Завдяки чому навіть при падінні зменшується імовірність травм.
– Вплив на здоров’я
Килимове покриття сприяє покращенню мікроклімату в приміщенні. Ковролін вловлює пилюку, що є в повітрі кімнати та утримує її на своїй поверхні. Тому килимове покритя необхідно пилососити не рідше одного разу на тиждень.

Характеристики:
  • Вид покриття – тафтинг;
  • Спосіб виготовлення – розрізний ворс;
  • Матеріал нитки – 100% поліамід;
  • Щільність – 205 400 стежков/м2;
  • Вага ворсу – 1000 г/м2;
  • Загальна вага – 1800 г/м2;
  • Загальна товщина – 8,5 мм;
  • Ширина – 4 м.
Senator 10
Senator 11
Senator 19
Senator 21
Senator 32
Senator 34
Senator 44
Senator 49
Senator 79
Senator 84
Senator 85
Senator 97
Senator 98
Senator-interior