E-mail: roana@ukr.net

Ковролін Balta Super Wiltax 1884

Ковролін Balta Колекція Super Wiltax 1884

Super Wiltax (Супер Вітлтакс 1884) є тканим килимовим покриттям, яке відмінно підійде не лише для будинку, але і для будь-якого суспільного закладу, готелю, казино, більярдної. Високу якість ковроліну Super Wiltax надає можливість застосовувати його в місцях з підвищеною прохідністю, а завдяки високому рівню комфорту створюється затишок і незабутні враження від експлуатації.
Купуючи ковролін Super Wiltax – ви робите відмінний вибір для вашого будинку і офісу.

Переваги якісних килимових матеріалів:

– Звукоізоляція
Поява всередині номеру сторонніх шумів справляє негативний вплив на жителів. У той же час килимове покриття поглинає звук до тридцяти децибел, у той час як у твердих покриттів цей показник – від п’яти до п’ятнадцяти децибел.

– Теплоізоляція
В результаті приклеювання килимового покриття на підлогу створюється свого роду тепловий бар’єр, що додатково зберігає близько десяти відсотків тепла. Також, килимове покриття під ногами завжди є теплим.
– Безпека килимових покриттів
Безпечність килимового покриття є безпечним, в першу чергу – вони не слизькі навіть при вологому прибиранні. Також ковроліни володіють ортопедичними та амортизаційними властивостями. Ворсинки килимових покриттів м’які і пружні, що сприяє зниженню навантаження на суглоби. Завдяки чому навіть при падінні зменшується імовірність травм.
– Вплив на здоров’я
Килимове покриття сприяє покращенню мікроклімату в приміщенні. Ковролін вловлює пилюку, що є в повітрі кімнати та утримує її на своїй поверхні. Тому килимове покритя необхідно пилососити не рідше одного разу на тиждень.

Характеристики:
  • Вага ворсу: 2 300 г/м2
  • Загальна вага: 2 850 г/м2
  • Висота ворсу: 10 мм
  • Загальна висота: 13 мм
  • Ширина: 4 м
  • Пожежний сертифікат: РП4 / В3 / Д3 / Т2
1884_60
1884_90
10
190