E-mail: roana@ukr.net

Каталог товарів

ПРО НАС

ПП «Roana Enterprise» - Львівська компанія на ринку промислових (комерційних) покриттів для підлоги. Це комерційні та напівкомерційні килимові покриття та лінолеум, це кварц-вінілова плитка, килимова плитка, ламінована підлога, паркетна дошка; покриття для спортивних та дитячих майданчиків; штучна трава; промислова підлога (топінгова, полімерна, модульна), лежачі поліцейські, підвісна стеля Armstrong, гідроізоляція (зовнішня та внутрішня), оздоблення фасаду (мокрий метод), широка лінійка професійної будівельної хімії.

Скільки б не було конкурентів на ринку постачання підлогових покриттів у Львові і у всьому Західному регіоні України, ми все одно посідаємо лідерські місця. Зрозуміти нас це розпочати з нами справу і відчути професіоналізм нашої роботи і наше ставлення до Вас.

Наша практика і досвід дасть відчути вам полегшення у виборі конкретних товарів. Ми працюємо в першу чергу для клієнта, а в другу чергу заради заробітку. Наша компанія ставить собі за мету отримати задоволеного клієнта - це основна наша реклама.В асортименті компанії «Roana Enterprise» продукція провідних світових брендів: